125DR8PNOLP 125mm Polyurethane Tyre Nylon Centre - Fixed
Buy Now
Product Specification
Height
157mm
Hole Centres
105x80mm
Hole Size
11mm
Max Load
200kg
Top Plate/Bolt Hole Size
Top Plate: 135x110mm
Tread Width
35mm
Wheel Dia
125mm
Brand
INT
Quick Order Code
BB-138090
Product Description