LRT14016050 IKO Inner Ring Bearing
In Stock   Free Delivery Available   Next Day Order by 4pm
Buy Now
Product Specification
Brand
IKO
Inside Dia (d)
140mm
Interchangeable With:
IR14016050
Outside Dia (F)
160mm
Width (B)
50mm