IR32X40X20 SKF Inner Ring
Buy Now
Product Specification
Brand
SKF
Inside Dia (d)
32mm
Lubrication hole
Without lubrication groove
Outside Dia (F)
40mm
Raceway
Finely finished with flattened end faces
Surface
No twist-free grinding
Width
20mm
Width (B)
20mm