IR10X14X12 NTN Inner Ring
Buy Now
Product Specification
Brand
NTN
Inside Dia (d)
10mm
Lubrication hole
Without lubrication groove
Outside Dia (F)
14mm
Raceway
Finely finished with flattened end faces
Surface
No twist-free grinding
Width
12mm
Width (B)
12mm