LS150190 Budget Thrust Washer
×
Also Try
Needle Thrust Washer
Locating Thrust Washer
Distance Washers
exc VAT
In Stock
Next Day
Order by 4pm
Buy Now
Qty:
Add to Basket
Product Specification
Brand
Budget
Inside Dia (d)
150mm
Outside Dia (D)
190mm
Width (B)
9.50mm