WMB220225100 CuSn8 Bronze Plain Bearing with Diamond Pockets 220mm x 225mm x 100mm
In Stock   Free Delivery Available   Next Day Order by 4pm
Buy Now
Product Specification
Inside Diameter
220mm
Length
100mm
Outside Diameter
225mm