1080-8M-85DD Medway Double-Sided Timing Belt
In Stock   Free Delivery Available   Next Day Order by 4pm
Buy Now
Product Specification
Brand
Medway
Length
1080mm
Number of Teeth
135
Pitch
8mm
Width
50mm