100DR8TPR 100mm Synthetic Non-Marking Rubber on Plastic Centre - Fixed
Height
128mm
Hole Centres
80x60mm
Hole Size
9mm
Max Load
80kg
Top Plate/Bolt Hole Size
Top Plate: 105x85mm
Tread Width
32mm
Wheel Dia
100mm
Quick Order Code
BB-137986
Product Description