SPAX2180 Dunlop Premium Cogged Wedge Belt (XPA2180)
Buy Now
Product Specification
Brand
Dunlop
External Length (Approx)
2198mm
Internal Length (Approx)
2135mm
Pitch Length (Approx)
2180mm
Top Width x Depth
12.7mm x 10mm