1030-30DECG 30mm RHP Spherical Outer Bearing Insert with Eccentric Locking Collar
Buy Now
Product Specification
Bore Dia (d)
30mm
Brand
RHP
Inner Race Width (B)
48.42mm
Outer Race Width (C)
16mm
Outside Dia (D)
62mm