3600-8M-20DD Medway Double-Sided Timing Belt
In Stock   Free Delivery Available   Next Day Order by 4pm
Buy Now
Product Specification
Brand
Medway
Length
3600mm
Number of Teeth
450
Pitch
8mm
Width
20mm